HR

Sufrago pracuje dla najlepszych. Pozyskuje najlepszych kandydatów na pracowników. Prowadzi najskuteczniejsze rekrutacje. Swoim Klientom zapewnia najlepsze wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Sufrago wie co robi. Wie o czym rozmawia z kandydatami do pracy. Wie jakie pytania zadawać i co oznaczają odpowiedzi. Prowadząc rekrutacje współpracuje z najlepszymi specjalistami branżowymi na rynku.

Sufrago inaczej prowadzi procesy rekrutacyjne. Specjalizuje się wyłącznie w pozyskiwaniu inżynierów IT oraz inżynierów budowlanych wszystkich branż. Sufrago zna rynki biznesowe w ramach których się porusza. Nie rozmawia o hobby kandydatów i nie wyciąga z tego kluczowych wniosków.

Rozpoczęcie rekrutacji zawsze poprzedza pełna analiza potrzeb Klienta. Sufrago musi wiedzieć kogo potrzebuje Klient. Jakie ma mieć kompetencje, doświadczenie, umiejętności i cechy charakteru. Jaką dokładnie pracę będzie wykonywał na rzecz Klienta. Czy będzie bezpośrednio pracował z kontrahentami Klientami. Czy ma być dyspozycyjny, czy może pracować zdalnie. Jak będzie wyglądał jego dzień pracy, o której godzinie się zacznie i o której godzinie skończy. Jakie cele mają być osiągnięte oraz jakie występują ryzyka.

Przy każdej rekrutacji pracuje zespół w którym kluczową rolę odgrywają branżowi specjaliści. Jeśli Sufrago szuka kandydata na stanowisko Java Developera to znaczy, że z Java Developerem współpracuje. Jeśli Sufrago szuka kandydata na stanowisko inżyniera automatyka BMS to znaczy, że z inżynierem automatykiem BMS współpracuje. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie współpracowników Sufrago gwarantuje najwyższą jakość prowadzonej rekrutacji i pełne zadowolenie Klienta po zatrudnieniu wskazanego kandydata.